II Rzeczypospolita Polska

Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska

Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska
Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska
Państwo które nadal trwa

Rzeczypospolita Polska
( na uchodźctwie )
Państwo które nadal trwa

List otwarty do Jana Zbigniewa Potockiego

W związku z otrzymanym w dzisiejszym dniu 24/01/2024 dekretem odpowiadam publicznie i już bez żadnych skrupułów wobec Pana i Pana Rodziny. Dał mi Pan pozwolenie na to zrywając jakiekolwiek zasady moralne i lojalne..

Wiem, że nie umie Pan pisać dekretów. Robi to poliniak z pańskiego biura zwany szumnie szefem kancelarii. Postać mizerna,karykaturalna i bez zasad, ale bezczelna w swojej bezwzględności.

Krytykuje Pan Dude…. tylko czym się Pan od niego rożni? Też ma Pan długopis, brak rozumienia teksów, które Pan czyta i podpisuje jak leci. Prezydentura spadła na Pana w jakiś niejasnych okolicznościach od człowieka starego, walczącego z londyńska diasporą poliniaków. Jak Pan ja wykorzystał ? Zajęło trochę czasu zanim zrozumiał Pan jaka perełkę ma w ręce.

Trafił Pan do mnie dzięki Marcinowi Vam. Miałam i mam do niego duży szacunek, bo ma wiedzę, której Pan nigdy nie zrozumie, kręgosłup moralny i ceni powagę sprawy o która walczy. Wtedy intensywnie zaczęłam się wgłębiać w tajniki pokrętnej polińskiej działalności. Dużo czytałam , słuchałam i zrozumiałam, że tutaj schowano każdą podłość, która miała zaszkodzić Polakom.

Dlatego popierałam Pana i dlatego chciałam ,żeby Pan wygrał w tych dziwnych i niesprawiedliwych czasach ten bój o Polskę. Spędziłam z Panem 6 lat. Niestety może ma Pan postawę, może odwagę w opowiadaniu bezczelności ale jest Pan tchórzem i nie jest Pan Patriotą!

Od dłuższego czasu obserwując fragmentarycznie działania Pańskie doszłam do wniosku,ze Panu nie zależy na ludziach wartościowych, na patriotach…. Pan ich wykorzystuje do SWOICH celów! Cel ma Pan jeden….KASA!!!!!!

Nie ma Pan tez wiedzy! Nie przestrzega Pan Konstytucji!

Kiedyś w filmikach mówił Pan, że naród władze daje i naród ją odbiera.

Tak Panie Potocki, ja tez jestem tym narodem i nie ma takiego prawa żeby Pan pozbawił mnie obywatelstwa polskiego.

Ten śmieszny dowód, który Pan sprzedaje jest dokumentem IIRP Potockiej ,a nie Rzeczypospolitej Polskiej.

Proszę sobie poczytać dekrety wydane przez Pana poprzedników. Mam to Obywatelstwo czy się to Panu podoba czy nie.

Artykuł 78pkt: 1 Konstytucji z 35 roku mówi:

W razie zagrożenia z Państwa z zewnątrz, jak również w razie rozruchów wewnętrznych lub rozległych knowań o charakterze zdrady stanu, zagrażających ustrojowi lub bezpieczeństwu Państwa albo bezpieczeństwu obywateli…

Proszę czytać ze zrozumieniem…..ja zagrażam knowaniami czy Pan?

Pan jako Prezydent również miał obowiązki! Czy Pan je spełnił?

NIE,NIE,NIGDY! Nie powołał Pan Premiera i nie sformułował rządu przez 3 lata!

Interesowała Pana tylko pełna kasa, za dowody (mówił Pan w filmikach,ze do nich dopłaca dlatego pozwolę sobie policzyć ile), za metryki( czy papier i tusz są bezcenne?), za paszporty( których nie ma), za prawa jazdy (które są lewe i drogie), za pisma (bez sensu i wartości). No i oczywiście pożyczki…duże…i na wieczne oddanie.

Zamach stanu Pan pisze….. na jaki stan?

Cyparska 005

Nie oglądam pana filmików od 3 lat, bo nie mogę znieść bzdur i kłamstwa.

Już rozdawał Pan po 5 tys., teraz po 1000 zł ma Pan rozdawać, tylko z czego?

Pana szef kancelarii nie rozlicza się z dochodów od 3 lat. Nie ma bilansu,bo nie ma pieniędzy. Ciekawe…a gdzie są pieniądze?

Każdy urząd co roku robi bilans, w Kancelarii IIRP nie istnieje bilans.

To teraz policzymy….13 tys ( mówił Pan 20 tys) „dowodów” po 220 zł to jest

2.860 000 plus 2.000 wydanych metryk to jest 440 tys. Razem to jest 3.300.000

Trzy lata to jest milion sto tysięcy rocznie.

Nie liczę pożyczonych pieniędzy, bo Pan ciągle jest goły. To co się stało z tymi pieniędzmi? Pan chce rządzić krajem i ludźmi ,jak nie umie Pan pilnować swoich finansów? Ciągłe kłopoty ludzie nie opłaceni i pusta kieszeń?

Pan Wojciech Z. świetnie się urządził. Ale to nie jest zamach stanu to jest good!

Jak Pan śmie przekręcać moje nazwisko rodowe? Gdzie Pana jakikolwiek szacunek?

Interesuje Pana manipulacja plotki i nic więcej! Dostał Pan do reki potężny oręż i co Pan z nim zrobił? Zeszmacił Pan II RP, POLSKĘ, pokolenia patriotów i dlatego nie pozwolę na obrażanie mnie i mojej Rodziny! Grozi mi Pan sadem wojennym? Może ten sad przyjrzy się działalności Pana i zobaczymy wtedy kto i za co będzie sadzony.

Cyparska Renata

Cdn...