II Rzeczypospolita Polska

Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska

Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska
Państwo które nadal trwa

II Rzeczypospolita Polska
Państwo które nadal trwa

Rzeczypospolita Polska
( na uchodźctwie )
Państwo które nadal trwa

Potwierdzenie zamknięcia biura w Krakowie

Prezydent II RP Jan Zbigniew Potocki nie firmuje swoją osobą, działalności Biura Terenowego w Krakowie.    Uprzejmie informujemy, że Biuro Terenowe w Krakowie nie jest placówką przedstawicielską Kancelarii II RP, autoryzowaną przez Prezydenta 2RP. Kancelaria Prezydenta, ani Prezydent II Rzeczypospolitej Polskiej, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania biura podającego się za Biuro Terenowe Prezydenta II RP i za działania tego biura w imieniu Prezydenta.

Informujemy, że obecnie wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i wydawaniem dokumentów oraz przede wszystkim wpłat pieniężnych na opłaty za wydawanie dokumentów oraz darowizn załatwiane są przez Kancelarię Główną II RP w Warszawie. Wszelkie rozliczenia finansowe prosimy kierować na konto Kancelarii II RP. Numer konta do wpłat, podany jest na stronie głównej naszej strony.

Tym samym strona 2rp.info nie jest stroną internetową, która reprezentuje Prezydenta II Rzeczypospolitej ani jego Kancelarii i nie odpowiadamy za treści tam zamieszczone.  

Chcielibyśmy również poinformować wszystkich zainteresowanych z Krakowa i okolic, że wkrótce będzie uruchomiony Punkt Informacyjny. 

Prosimy wszystkie osoby, które złożyły jakiekolwiek dokumenty i wnioski do biura w Krakowie, a ich sprawy nie zostały załatwione pozytywnie o przekazanie informacji na ten temat do Kancelarii Prezydenta II RP.  Szczególnie prosimy wszystkie osoby, które dokonały wpłat i opłat na rzecz biura o kontakt i podanie szczegółów na adres mailowy Kancelarii Prezydenta II RP w Warszawie. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.